:

Find the most up to date information about Turkey and Turkish Universities!

Need more? help, share, opition, discussion

خدمات موسسه ی Studyturkiye

 

Studyturkiye یکی از بخش های Levant Education Groups می باشد که با بیش از 20 سال سابقه ی بین المللی در زمینه ی اعزام دانشجو به برترین دانشگاه های سراسر دنیا از جمله کشورهای انگلستان، ایالت متحده ی امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند، چین، ژاپن، مالزی، روسیه و ترکیه سابقه ی درخشانی را دارا می باشد.

مشاوران با تجربه و متخصص ما در کوتاه ترین زمان ممکن مناسب ترین گزینه ها را با توجه به خواسته ها و سوابق تحصیلی تان به شما پیشنهاد خواهند نمود.

  5  مرحله برای انتخاب آسان بهترین دانشگاه های ترکیه توسط  Studyturkiye:

- فرم درخواست مشاوره را پر کنید.

- مشاورین موسسه در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و توصیه های مورد نیاز در زمینه ی یافتن بهترین دوره در مناسب ترین دانشگاه را به شما خواهند نمود.

- ارسال مدارک مورد نیاز دانشگاه توسط دانشجو به موسسه

- تیم پذیرش ما برای اخذ پذیرش دانشجو اقدام خواهند نمود و پذیرش نهایی را دریافت خواهند کرد.

- در نهایت در پیدا کردن محل اقامتتان و مراحل دریافت ویزا شما را همراهی خواهند نمود.

تیم متخصص ما نه تنها در یافتن بهترین دانشگاه ها و اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظرتان همراه شما خواهند بود بلکه در تمامی مراحل از جمله یافتن محل اسکان مورد نظرتان، دریافت ویزا و اقامت نیز همراهتان خواهند بود. (و شما را در جمع آوری مدارک مورد نیاز برای ویزا و اقامت یاری خواهند نمود.) از زمانی که شما وارد کشور ترکیه می شوید تا هنگامی که در این کشور زندگی می کنید همکاران ما از کمک کردن به شما و پاسخگویی به سوالاتتان در زمینه ی زندگی در ترکیه خشنود خواهند بود.

اگر می خواهید از تجربیات و توصیه های مشاوران مجرب و متخصصین ما برخوردار شوید، می توانید فرم درخواست مشاوره را پر نمایید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.