:

Find the most up to date information about Turkey and Turkish Universities!

Need more? help, share, opition, discussion

خدمات موسسه ی Studyturkiye

 

Studyturkiye یکی از بخش های Levant Education Groups می باشد که با بیش از 20 سال سابقه ی بین المللی در زمینه ی اعزام دانشجو به برترین دانشگاه های سراسر دنیا از جمله کشورهای انگلستان، ایالت متحده ی امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند، چین، ژاپن، مالزی، روسیه و ترکیه سابقه ی درخشانی را دارا می باشد.

مشاوران با تجربه و متخصص ما در کوتاه ترین زمان ممکن مناسب ترین گزینه ها را با توجه به خواسته ها و سوابق تحصیلی تان به شما پیشنهاد خواهند نمود.

5 مرحله برای انتخاب آسان بهترین دانشگاه های ترکیه توسط  Studyturkiye:

1.      فرم درخواست مشاوره را پر کنید.

2.      مشاورین موسسه در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و توصیه های مورد نیاز در زمینه ی یافتن بهترین دوره در مناسب ترین دانشگاه را به شما خواهند نمود.

3.      ارسال مدارک مورد نیاز دانشگاه توسط دانشجو به موسسه

4.      تیم پذیرش ما برای اخذ پذیرش دانشجو اقدام خواهند نمود و پذیرش نهایی را دریافت خواهند کرد.

5.      در نهایت در پیدا کردن محل اقامتتان و مراحل دریافت ویزا شما را همراهی خواهند نمود.

تیم متخصص ما نه تنها در یافتن بهترین دانشگاه ها و اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظرتان همراه شما خواهند بود بلکه در تمامی مراحل از جمله یافتن محل اسکان مورد نظرتان، دریافت ویزا و اقامت نیز همراهتان خواهند بود. (و شما را در جمع آوری مدارک مورد نیاز برای ویزا و اقامت یاری خواهند نمود.) از زمانی که شما وارد کشور ترکیه می شوید تا هنگامی که در این کشور زندگی می کنید همکاران ما از کمک کردن به شما و پاسخگویی به سوالاتتان در زمینه ی زندگی در ترکیه خشنود خواهند بود.

اگر می خواهید از تجربیات و توصیه های مشاوران مجرب و متخصصین ما برخوردار شوید، می توانید فرم درخواست مشاوره را پر نمایید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.