Yasar University

yasar-uni-web

Yasar University یک دانشگاه خصوصی است که کمپس اصلی دانشگاه Selcuk Bornova در منطقه ی Bornova و دیگر کمپس دانشگاه در منطقه ی Alsancak شهر ازمیر واقع شده است.

این دانشگاه دارای 7 دانشکده می باشد که دانشجویان این دانشگاه در رشته های Engineering, Economics and Admistrative Sciences, Architecture, Art and Design, Literature, Psychology, and Law amongst others.Masters and PhD programs are in the areas of Natural and Applied Sciences, and Social Sciences. تحصیل می کنند.

همچنین این دانشگاه دارای کالج زبان می باشد که در این کالج، دوره های زبان های مختلف از جمله Russian, Spanish, French, German, and Japanese. برگزار می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ پذیرش از این دانشگاه می توانید با شماره تلفن 00902122312543 تماس حاصل نمایید.

Izmir Economy University

izmir-ekonomi-uni-web

Izmir Economy University در سال 2001 توسط the Izmir Chamber of Commerce Education and health به عنوان یک دانشگاه خصوصی تاسیس گردید. این دانشگاه در منطقه ی Balcova در جنوب غرب شهر ازمیر قرار دارد.

این دانشگاه در 30 رشته در مقطع کارشناسی، 21 دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و 4 رشته در مقطع دکترا پذیرای 6.000 دانشجو می باشد.

این دانشگاه دارای 7 دانشکده می باشد و رشته های تحصیلی آن شامل Engineering and Computer Sciences, Arts and Sciences, Fine Arts and Design, Economics, Logistics, Business Administration, Communication, Law, Culinary Arts and Management, Social Sciences, Sport Management, Applied Mathematics and Statistics, and Computer Games and Technologies amongst others. می باشد.

Izmir Economy University با 132 دانشگاه در سراسر دنیا توافق نامه ی همکاری دارد و جزو یکی از محدود دانشگاه های کشور ترکیه است که یکی از اعضای the European University Association به شمار می آید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ پذیرش از این دانشگاه می توانید با شماره تلفن 00902122312543 تماس حاصل نمایید.